HAKKIMIZDA
Şirketimiz Yangın İhbar Sistemleri, Ses-Işık Sistemleri ve SMATV Sistemleri konularında Satış, Montaj, Servis ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.
25 yılı aşkın deneyime sahip yöneticileri ve konularında tecrübeli teknik kadrosu ile yurtiçi, yurtdışı bir çok projeye imza atmış olan şirketimiz gerek kullanmakta olduğu ürünler ile gerekse servis ve montajlarında gösterdiği hassasiyetle kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir.
1996 yılında Adana'da kurulan şirketimiz 2000 yılında Alanya'ya şube açmış, bölgenin yapısı ve iş yoğunluğu sebebiyle 2001 yılında Adana merkezi Alanya'ya taşımak durumunda kalmıştır.
2008 yılında kurulan Antalya Home Office ve 2012 Nisan'ında faaliyete geçen İstanbul Bölge Müdürlüğümüz vasıtası ile daha hızlı malzeme tedariki, olası problemleri anında çözebilen teknik destek, servis ve montaj hizmetleri vermenin gururunu yaşamaktayız.
15 partnerimizden oluşan ve her geçen gün genişleyen ailemiz ile yurtiçi, yurtdışı daha bir çok projelere beraber imza atmak ve kendilerine kaliteyi daha ucuza sağlamak şirketimizin başlıca hedefidir.

Saygılarımızla
M. Nedim AKSEL
      Kurucu

Ana sayfa
WEB sayfası Metin Aksel tarafından düzenlenmiştir. 0506 544 08 70